املاک در اندیشه 🏦خرید آپارتمان در اندیشه، جواز رسمی و کدرهگیری و هولوگرام
تلفن: 09123060593

تماس با اَبَرهوم (کُهزادی)

تلفن و ایمیل

09123060593
info@abarhome.ir

آدرس شعبه مرکزی اَبَرهوم

تهران - شهریار - اندیشه - فاز یک - شهرک مریم - بلوار مرکزی - نبش حافظ یازدهم - مسکن کُهزادی

اَبَرهوم یک سایت املاک معتبر و با سابقه چند ساله در اندیشه است. لازم است بدانید این املاک معتبر در اندیشه، دارای جواز رسمی از اتحادیه املاک است👇👇👇

جواز رسمی اتحادیه املاک - اَبَرهوم

همچنین به دلیل داشتن جواز و اعتبار موفق به کسب اینماد (نماد اعتماد الکترونیکی ) از وزارت صنعت، معدن و تجارت شده است👇👇👇
اینماد ابرهوم املاک معتبر در خرید و فروش گاوداری و باغ ویلا و آپارتمان

اما این دپارتمان املاک در اندیشه، فعالیت های خود را در سال های اخیر گسترش داده و همه آنچه که برای یک خرید و فروش و اجاره امن و آنلاین را نیاز است، برطرف می نماید. اگرچه اَبَرهوم (کُهزادی) از سازندگان بزرگ اندیشه است، اما فعالیت آن محدود به خرید آپارتمان در اندیشه نیست. از جمله فعالیت های اَبَرهوم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

راه های تماس با اَبَرهوم

برای تماس با اَبَرهوم، کارشناسان اَبَرهوم راه های متفاوتی را در نظر گرفته اند:

  • مراجعه حضوری به شعبه مرکزی و یا شعب فرعی اَبَرهوم (بهتر است برای گرفتن خدمات بهتر، قبل از رفتن هماهنگ کنید)

آدرس شعبه مرکزی : تهران، شهریار، اندیشه، فاز یک، شهرک مریم، بلوار مرکزی، بین حافظ نهم و یازدهم، مسکن کُهزادی

  • آنلاین و یا تماس تلفنی با شماره مستقیم 09123060593،
  • حضور در محل شما (برای قراردادهای خاص).

با اَبَرهوم

آبَرهوم (مسکن کُهزادی) با جواز رسمی از اتحادیه املاک دارای بیش از 15 سال سابقه درخشان است که با تکیه بر تواناییها و دانش فردی و تسلط بر منطقه توانسته فعالیت خود را به کل کشور گسترش دهد.

در حقیقت، اَبَرهوم در تلاش است که نیاز سرمایه گذاران را بداند، سپس با تجربه چندین و چند ساله خود، یک پاسخ مناسب به مراجعه کنندگان خود بدهد.

تیم اَبَرهوم با کارشناسان مجرب خود می تواند در هر مرحله از سرمایه گذاری املاک و مستغلات شامل خرید و فروش ملک ، خرید آپارتمان در اندیشه ، ویلایی، خرید و فروش زمین در اندیشه، خرید و فروش تجاری، مشارکت در ساخت، خرید گاوداری و باغ ویلا ، پیش خرید آپارتمان در اندیشه، پیش حرید و پیش فروش آپارتمان در کنار افراد باشد.

اَبَرهوم از صفر تا صد معامله در کنار شماست تا احساس آرامش داشته باشید. حتما در معاملات خود به این نکته توجه کنید که مشاور املاکی را برگزینید که علاوه بر داشتن جواز، دارای سابقه طولانی در منطقه باشد. این موضوع به این دلیل حائز اهمیت است که اگر بعد از معامله به مشکلی برخورد نمودید، کسی پاسخگوی شما باشد.

ثبت قرارداد اجاره نامه و مبایعه نامه با کد رهگیری و هولوگرام

اگر به قراداد اجاره نامه یا مبایعه نامه با کد رهگیری و هولوگرام ( حضوری و غیر حضوری در کل کشور ) برای شرکت ها، وام ودیعه مسکن و یا انجام امور دیگر با تخفیف و قیمت مناسب نیاز دارید، کلیک کنید.