خرید آپارتمان در اندیشه 🏡با قرارداد با کد رهگیری و هولوگرام با تخفیف
تلفن: 09123060593

خرید آپارتمان در اندیشه همیشه یک سرمایه گذاری خوب محسوب می شده و می شود . شهر اندیشه در 30 کیلومتری تهران ، 3 کیلومتری شمال غربی شهریار و 7 کیلومتری جنوب شرقی کرج واقع شده است . فاصله زمانی اندیشه تا تهران در ساعات کم ترافیک مسیر 20 دقیقه است . ( فاصله اندیشه تا میدان آزادی تهران چقدر است ؟ ). اما متاسفانه در سال های اخیر به دلیل گرانی مسکن در تهران و مسائل دیگر مانند آلودگی هوا و ترافیک در شهر تهران، جمعیت زیادی از تهران به غرب استان تهران (اندیشه) مهاجرت کرده اند. همین مسئله باعث ترافیک در جاده تهران-اندیشه در ساعات کاری شده است.

ساختار شهر اندیشه

شهر اندیشه به طور کلی دارای 6 فاز اصلی است . شهرک های تازه تاسیس فراوانی در داخل و یا اطراف اندیشه وجود دارند . شهرک مریم، شهرک شاهد، شهرک امید، شهرک فرهنگیان، شهرک آ اس پ و غیره از جمله شهرک های اندیشه هستند.

شهر اندیشه از نظر ساختار ملکی دارای تنوع فراوان است . فاز یک اندیشه شامل آپارتمان های نوساز و آپارتمان های چند سال ساخت است . همچنین خانه های ویلایی زیادی در فاز یک اندیشه قرار دارند . خانه های ویلایی اخیرا در حال بازسازی هستند و به آپارتمان های نوساز اندیشه تبدیل می شوند .

خانه های ویلایی لاکچری در فاز 3 اندیشه یافت می شوند . معمولا برای کسانی که می خواهند از آلودگی تهران دور باشند اما از نظر مسافت با پایتخت فاصله کمی داشته باشند، ویلاهای لاکچری فاز 3 اندیشه انتخاب خوبی است.

همه شهرک های اندیشه دارای بافت آپارتمانی هستد. خانه های دوبلکس، ویلایی های مجلل، ویلایی های معمولی، آپارتمان متراژ پایین، آپارتمان بزرگ، خانه های نوساز و قدیمی ساز، همه را می توان در اندیشه و حومه پیدا کرد.

باغ های شهریار در همجواری اندیشه باعث دلپذیر شدن هوای نگین غرب استان تهران می شود. همیشه غرب تهران مورد پسند همه سلیقه ها برای سکونت بوده و هست .

باغ ویلاهای لاکچری شهریار در نزدیکی اندیشه دلیل دیگری برای افراد در انتخاب اندیشه برای زندگی کردن است.

با اَبَرهوم

اَبَرهوم ، املاک اندیشه با سابقه درخشان بیش از 15 سال در منطقه ، افتخار دارد که راهنمای مناسبی در زمینه خرید، فروش، رهن و اجاره املاک در اندیشه باشد .

برای خرید آپارتمان در اندیشه ، خرید و فروش ویلای لاکچری در اندیشه ، خرید و فروش زمین در اندیشه ، خرید و فروش ویلایی در اندیشه ، خرید و فروش دوبلکس در اندیشه ، پیش خرید آپازتمان در اندیشه ، پیش فروش آپارتمان در اندیشه ، خرید و فروش خانه در اندیشه ، خرید و فروش باغ ویلا در شهریار ، خرید و فروش تجاری در اندیشه ، مشارکت در ساخت در اندیشه و پیمانکاری ساختمان در اندیشه می توانید هم اکنون با مشاوران مجرب و با سابقه اَبَرهوم تماس بگیرید .

شماره تماس مستقیم با اَبَرهوم : 09123060593

درباره اَبَرهوم

در معاملات ملکی خود، همیشه با کارشناسانی مشورت نمایید که دارای مجوز رسمی از اتحادیه مشاورین املاک باشند. اَبَرهوم، املاک معتبر اندیشه، دارای جواز رسمی و کد رهگیری از اتحادیه املاک است که می تواند باعث اطمینان خاطر مشتریان شود. اَبَرهوم دارای نماد اعتماد تجارت الکترونیک از وزارت صنعت ، معدن و تجارت ( اینماد ) است .

از طرفی اَبَرهوم (مسکن کُهزادی) حدود 15 سال است که در منطقه اندیشه فعالیت می کند و از بزرگترین سازنده های اندیشه است . همین مسئله بزرگترین امتیاز برای اَبَرهوم و دلگرمی برای مشتریان است. زیرا متاسفانه در منطقه اندیشه مشاوران املاک زیادی وجود دارند که بدون جواز فعالیت می کنند و یا تازه تاسیس هستند و تضمینی برای ادامه فعالیت آنها وجود ندارد . لذا اگر به مشکلی در معامله برخورد کنید، مشخض نیست که کسی فردا پاسخگوی شما باشد .

همه کسانی که در این سالها معامله ای با اَبَرهوم (مسکن کُهزادی)  داشته اند، برای چندمین بار در صورت نیاز به مشاوره و معامله باز هم اَبَرهوم ( مسکن کُهزادی) را انتخاب کرده اند.

برای خرید خانه در اطراف تهران و خرید و فروش آپارتمان در اطراف تهران و پیش خرید آپارتمان در اطراف تهران و آپارتمان پیش فروش در اطراف تهران تماس بگیرید.

امتیاز دیگری که اَبَرهوم برای مشتریان خود در نظر گرفته ، تخفیف در کمیسیون املاک است و تخفیف در کمیسیون املاک هدیه اَبَرهوم به مراجعه کنندگان می باشد.

فعالیت های دیگر اَبَرهوم 👇🏼👇🏼👇🏼

خرید و فروش گاوداری

گرفتن جواز ساختمان در اندیشه

گرفتن پایان کار ساختمان در اندیشه

خرید و فروش آپارتمان در اندیشه با اَبَرهوم

خرید و فروش ملک در شهرک مریم اندیشه با اَبَرهوم

قیمت و خرید باغ و باغ ویلا در شهریار

اجاره آپارتمان در اندیشه

اَبَرهوم از صفر تا صد معامله در کنار شماست.

اینستاگرام اَبَرهوم